Interiér


Nachádzame sa na ulici, ktorá dýcha históriou a túto atmosféru sme spolu s našimi architektkami preniesli aj do interiéru reštaurácie. Pri vstupe do reštaurácie Vás očarí vintage atmosféra doplnená o moderné prvky. Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili príjemne.

Fotografie
interiéru

POZRIEŤ

Exteriér


Na našej terase na ulici s výhľadom na baziliku sv. Mikuláša sa budete cítiť ako na dovolenke alebo na návšteve nejakého historického mesta v zahraničí. A to všetko dopĺňajú naše voňavé krásne kvety a bylinky. Predstavte si ten teplý letný večer v tichom prostredí s dobrým vínom, jedlom a príjemnou spoločnosťou. Pozývame Vás vychutnať si túto atmosféru!

Fotografie
exteriéru

POZRIEŤ

Jedlá


Vo Forhause sa zameriavame na jednoduchú a chutnú gastronómiu. Najmä na mäsité pokrmy, ktoré dopĺňajú obľúbené rizotá a cestoviny. Celkový dojem z jedla dotvára originalita podávania jedla a inventár. Jedálny lístok je pripravovaný pre všetkých našich hostí, od tých najmenších až po tých najnáročnejších. Naše steaky sú pripravené v špeciálnom grile na drevené uhlie, čo im dáva nezameniteľnú chuť a arómu. Našou ďalšou špecialitou je naša vlastná údiarnička. U nás si vychutnáte mäso, ktoré je prevoňané čerešňovým drevom.

Fotografie
jedál

POZRIEŤ
Potrebujete
k nám
naviesť?
NAVIGOVAŤ