Forhaus príbeh


Náš príbeh sa začal na historickej Kapitulskej ulici v Trnave v roku 2015. Dlhoročné skúsenosti s gastronómiou, túžba otvoriť si reštauráciu a priniesť Trnavčanom, a nielen im, miesto, kde sa budú radi vracať nás presvedčila otvoriť Forhaus. V zrekonštruovanom starom dome, v bývalej židovskej škole, pri malej Synagóge.

Názov je typický „trnafský“ a znamená predsieň. Predsieň na vítanie hostí, miesto, kde sa strieda veľa ľudí, zážitkov a spomienok. Už v „predsieni“ si môžete vybrať, do ktorej časti reštaurácie zavítate a strávite čas so svojimi blízkymi. Môžete si vybrať z kaviarenskej časti, reštauračných priestorov alebo presklenej terasy s výhľadom na malú synagógu. V letných mesiacoch si príjemne posedíte na terase na ulici.

Nachádzame sa na ulici, ktorá dýcha históriou a túto atmosféru sme spolu s našimi architektkami preniesli aj do interiéru reštaurácie. Potrpíme si na kvety, ale nielen tie čerstvé vo váze, ale aj tie v našich črepníkoch, o ktoré sa staráme sami. Naše priestory vyjadrujú naše poslanie – chceme aby ste sa u nás cítili príjemne a zabudli na starosti každodenného života. K atmosfére prispieva aj príjemne neformálna a milá obsluha. Jedálny lístok je pripravovaný pre všetkých našich hostí, od tých najmenších až po tých najnáročnejších. O chutné jedlo sa stará tím profesionálnych kuchárov. Celkový dojem dotvára naša originalita v podávaní jedál.

Neponúkame len tradičnú návštevu reštaurácie, ale naša kapacita umožňuje aj organizovanie svadieb, osláv a iných akcií.

Navštívte nás a postaráme sa o Váš gastronomický zážitok v rodinnej reštaurácií s čarovnou atmosférou.

Fotografie
Forhaus


POZRIEŤ

„Chceme, aby ste sa u nás cítili
príjemne a zabudli na starosti každodenného života. “

František Slezák

jQuery.Coverflow

Akcie

Výnimočné okamihy.
Viac o oslavách vo Forhause.

POZRIEŤ

Reštaurácia

Chceme, aby ste sa u nás cítili
perfektne. Pozrite si naše priestory.

POZRIEŤ

Svadby

Aj takto vyzerali „naše“ svadby. Každá je iná, ale vždy perfektná.

POZRIEŤ

Jedlá

Kreativite sa medze nekladú. Naša gastronómia v niekoľkých záberoch.

POZRIEŤ

Kontaktný formulár

Spracúvame vaše osobné údaje za účelom vybavenia vašej požiadavky. Viac informácií tu.

Potrebujete
k nám
naviesť?
NAVIGOVAŤ