Forhaus reštaurácia


Sme rodinná reštaurácia s čarovnou atmosférou. Nachádzame sa na ulici, ktorá dýcha históriou a túto atmosféru sme preniesli aj do interiéru reštaurácie. Ak zavítate k nám do reštaurácie, môžete si vybrať, z kaviarenskej časti, reštauračných priestorov alebo presklenej terasy s výhľadom na malú synagógu. V letných mesiacoch si príjemne posedíte na terase na ulici.

O chutné jedlo sa stará tím profesionálnych kuchárov. Vo Forhause sa zameriavame na jednoduchú a chutnú gastronómiu. Najmä na mäsité pokrmy, ktoré dopĺňajú obľúbené rizotá a cestoviny. Varíme z kvalitných a čerstvých surovín a podporujeme lokálnych dodávateľov.

U nás si vychutnáte jedlá, ktoré sú pripravené v špeciálnom JOSPER grile na drevenné uhlie. Grilujú v ňom tie najlepšie reštaurácie po celom svete. A my tiež.  Pri grilovaní používame kvalitné kubánske uhlie, čo mäsu dodáva nezameniteľnú chuť a arómu. Gurmáni si u nás vychutnajú odležaný steak z našej dry aged chladničky na suché zrenie mäsa. V našom jedálnom lístku nájdete aj jedlá, ktoré pripravujeme s jemným zaúdením v našej vlastnej údiarničke.

K dobrému jedlu patrí aj dobré víno. Pre milovníkov vína máme v našej vínnej špajze v ponuke široký výber lokálnych vín.  Pozývame Vás vychutnať si tento zážitok!

Obedové
menu

POZRIEŤ
Jedálny
lístok

POZRIEŤ

Parkovanie priamo pred reštauráciou

Bezbariérový vstup

Obedové menu

Bezlepkové možnosti

Baby friendly

Spoločenské akcie a svadby

Jedlá na objednávku – pečené prasiatko, pečené kačice a iné dobroty

Akcie


Je pre nás potešením byť pri Vašich výnimočných okamihoch v živote. Pripravíme pre Vás na mieru oslavy, krstiny, promócie, firemné posedenia či iné spoločenské akcie. Menšie posedenia Vám radi pripravíme v reštaurácií. Menšiu uzavretú spoločnosť si môžete vychutnať v našej tradičnej vínnej pivničke - typickej pre meštianske domy v Trnave. Ideálnym priestorom na väčšie akcie je naša spoločenská sála s kapacitou až do 80 osôb. Navrhneme pre vás a vašich hostí originálne a chutné slávnostné menu na mieru - od prípitku až po dezert. Očarte svojich hostí štýlovým prostredím a pohodovou atmosférou vo Forhause. Preneste starosti s prípravou na nás a postaráme sa o všetko.

Galéria
akcií

POZRIEŤ
jQuery.Coverflow

Akcie

Výnimočné okamihy.
Viac o oslavách vo Forhause.

POZRIEŤ

Reštaurácia

Chceme, aby ste sa u nás cítili
perfektne. Pozrite si naše priestory.

POZRIEŤ

Svadby

Aj takto vyzerali „naše“ svadby. Každá je iná, ale vždy perfektná.

POZRIEŤ

Jedlá

Kreativite sa medze nekladú. Naša gastronómia v niekoľkých záberoch.

POZRIEŤ
Potrebujete
k nám
naviesť?
NAVIGOVAŤ