Tradičný trnavský jarmok vo forhause.

Medzi 5.9. až 8.9. sa v Trnave uskutočňuje najväčšie podujatie pre naše mesto - TRADIČNÝ TRNAVSKÝ JARMOK. My vo Forhause sme si pre vás pri tejto príležitosti pripravili špeciálnu jarmočnú ponuku plnú typických dobrôt.

Tešiť sa môžete na typický jarmočný nápoj – burčiak. Ako jarmočné predjedlo alebo k burčiaku ideálne minijedlo k zakúsnutiu môžete ochutnať kačaciu paštétu s cibuľovou marmeládou, ktorú si pre vás pripravujú naši kuchári. Nebude chýbať vo Forhause obľúbená husacia pečienka na karamelizovanej cibuľke.

Ako každý rok, tak aj tento rok nesmie chýbať do chrumkava upečená kačka a k nej domáce lokše mastené kačacou masťou. Pre veľkých hladošov bude pripravená celá pečená hus, ktorú môžete zdieľať spolu s rodinou alebo s partiou priateľov.

Tento rok budú mať kuchári nože dobre nabrúsené, aby vám mohli odkrojiť aj kúsok z niektorej dobroty z prasiatka.

Navaríme Vám aj guláš z daniela podávaný s bavorskou knedľou a brusnicami. Ak nie ste zrovna typ, ktorý si kúpi cigánsku do ruky, príďte si tradičnú cigánsku, či už kuraciu alebo bravčovú vychutnať k nám. Podávaná bude na dreve a bude priam kričať „ZEDZ MA“.

Pre fajnšmekrov zaúdime v našej údiarničke fajnový steak z daniela. Ak máš chuť na poriadny kus mäsiska, v našej vlastnej dry aged chladničke zrel 21 dní hovädzí T-bone steak. Príďte ho ochutnať pripravený v našom JOSPER grile, kde sa pripravuje jedlo na drevenom uhlí s údenou morskou soľou a zemiakmi z pahreby.

A samozrejme, jarmočné dezerty sú sladkou bodkou za dobrým jedlom. Domáci vanilkový krémeš alebo jablková štrúdľa. Mňam!

Veríme, že Vám už slinky tečú. Vidíme sa vo Forhause!

burčiak
kuchár
cigánska
chlieb
koláč
Potrebujete
k nám
naviesť?
NAVIGOVAŤ