Reštaurácia

Všetky články

Forhaus v Trnave: Rodinná reštaurácia, ktorú vybudovali s láskou

Originalita a vynikajúce jedlo. To je Forhaus. Už 6 rokov vám prinášame kvalitnú gastronómiu a rodinnú atmosféru v centre Trnavy. V našom jedálnom lístku nájdete rôznorodosť jedál, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejsí klient.
1

Originalita a vynikajúce jedlo. To je Forhaus. Už 6 rokov vám prinášame kvalitnú gastronómiu a rodinnú atmosféru v centre Trnavy. V našom jedálnom lístku nájdete rôznorodosť jedál, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejsí klient.

V blízkosti Baziliky Sv. Mikuláša, ktorú miestni nazývajú ako „hrubý kostol“, a parku plného zelene, lavičiek a čvirikajúcich vtákov sa nachádza reštaurácia FORHAUS. Jej názov znamená v trnavskom jazyku predsieň. Predsieň je miesto na vítanie hostí, kde sa strieda veľa ľudí, zážitkov a spomienok. Predsieň Forhausu ponúka možnosť výberu, kde si svoj gastronomický zážitok vychutnáte naplno. Môžete si vybrať z kaviarenskej časti, reštauračných priestorov, terasy pred vstupom, sály alebo zadnej krytej letnej terasy.

Pri vstupe do reštaurácie vás očarí originálna atmosféra. Sivé tapety, drevené stoličky a stoly vytvárajú príjemný mix medzi vintage a industriálnym štýlom. Na stenách nájdete obrazy so životnými múdrosťami. V reštauračnej časti môžete cez sklenené okno nakuknúť pánom kuchárom do kuchyne, ktorí sa ochotne postarajú o vaše gurmánske jazýčky.

V reštaurácii si vychutnáte jedlá, ktoré sú pripravované v špeciálnom grile na drevené uhlie. Grilujú v ňom tie najlepšie reštaurácie po celom svete a Forhaus tiež. Pri grilovaní sa používa kvalitné kubánske uhlie, čo dodáva mäsu nezameniteľnú chuť a arómu. Pre gurmánov ponúkajú odležané steaky z ich vlastnej dry aged chladničky. Mäsité jedlá dopĺňajú obľúbené rizotá a cestoviny. „Forhaus je rodinná reštaurácia, ktorú sme budovali s láskou. Chceme, aby ste sa u nás cítili príjemne a zabudli na starosti každodenného života. V bežný deň alebo aj na rodinných oslavách a svadbách,“ predstavuje reštauráciu Paula Školeková, ktorá podnik vedie spolu s otcom od svojich študentských čias. „Moje obľúbené sú Tagliatelle podľa Forhausu, čiže presne tak ako ich máme my najradšej a v našom menu nájdete aj tip od ocina, ktorý nedá dopustiť na pikantnú hovädziu panvičku,“ dopĺňa. Fanúšikov slovenských výrobkov potešia kvalitné Herbert sirupy a široký výber lokálnych vín. My sme neodolali ani domácim zákuskom, ktoré sú čerešničkou za skvelým obedom alebo večerou. A ak sa rozhodnete začať svoj deň práve tu, pripravia vám výborné raňajky.

Forhaus je príjemná rodinná reštaurácia s atmosférou v srdci Trnavy. Miesto pre všetky generáciekde sa budete cítiť príjemne a uvoľnene, tak ako my.

Tip majiteľa: Pikantná hovädzia panvička

Forhaus v kocke:

  • Kvalitná kuchyňa
  • Rodinný koncept
  • V centre mesta
  • Parkovanie pri reštaurácii

Celý článok nájdete i na kavickari.sk.

Dátum publikovania:

13.08.2021

Kategória článku:

Novinky

zdieľať článok

Kontakt

Máte otázky? Kontaktujte nás

Reštaurácia

Time icon

Pon-Štv
Piatok
Sobota
Nedeľa

- 09:00 - 23:00
- 09:00 - 23:00
- 09:00 - 23:30
- 09:00 - 22:30

Bar & Rooftop

Time icon

Pon-Štv
Piatok
Sobota
Nedeľa

- 08:00 - 00:00
- 08:00 - 01:00
- 08:00 - 01:00
- 09:00 - 22:00

Kde sa nachádzame?

Kapitulská 28,
917 01, Trnava

navigovať