Reštaurácia

Všetky články

Navštívili sme Forhaus Bar & Rooftop v Trnave. Miesto, ktoré pohltilo naše zmysly

Náš nový Forhaus Bar & Rooftop je mladším bratom rodinnej reštaurácie Forhaus. Je elegantný, štýlový s príjemnou atmosférou a výhľadom na Trnavu. Forhaus Bar & Rooftop v Trnave ukrýva množstvo prekvapení. Vizuálne, chuťovo, intenzívne. Nielen večer, ale aj počas celého dňa.
1

Prečítajte si článok z produkcie kávičkári.sk, v ktorom predstavujú náš Forhaus Bar & Rooftop, ktorý je mladším bratom rodinnej reštaurácie Forhaus v centre mesta Trnava, ktorú vybudovala sympatická Paula Školeková spolu s otcom od jej študentských čias. Bar aj reštaurácia sa nachádzajú v tej istej budove, pričom reštaurácia je na prízemí a bar na poschodí vrátane strešnej terasy. Gastronómia, ako aj tvrdá práca sú ich vášňou. A tak sa spoločne rozhodli pre tento nový projekt.

Forhaus Bar & Rooftop v Trnave

Dominantou je pomerne veľký rooftop s výhľadom na historickú Trnavu. Upútajú aj elegantné stoličky a stoly, na ktoré vám prinesú ich signature koktaily. To, že ide o chuťový a vizuálny zážitok pre každého, to vám zaručujeme. Môžete si vybrať z ich autorských koktailov, ktoré sú plné alchýmie i obľúbenej klasiky. Vo Forhause sú hostia zvyknutí na prvotriedny servis a inak to nemohlo byť ani v ich novom projekte. Pri tvorbe koktailov používajú prvotriedne suroviny. V menu nájdete aj kvalitné sekty, bohatú selekciu vín či iné prémiové spirity.

Ráno robí deň, a práve preto bar ponúka chutné raňajky, brunch, ako aj lahodnú kávu. Dokonalá kombinácia na stretnutie s priateľmi, rodinou aj obchodnými partnermi.

Interiér prevádzky je nadčasový. Môžete sa posadiť na dlhé kožené sedenie pod strešnými oknami, ale aj k hlavnej tepne celého miesta – k baru, kde sa čaruje. K dispozícii sú pohodlné kreslá, ale aj veľké a menšie stoly. Vo Forhause sú verní už overenému vintage a industriálnemu štýlu. Čerstvé kvety a denné svetlo dotvárajú jedinečný rukopis typický pre Forhaus. Ideálne miesto na večerný relax, rande, ale i na klebetenie s kamoškami.

Teraz potešíme džentlmenov. Súčasťou vnútorných priestorov je aj „cigar room“ a salónik pre uzavretú spoločnosť do 12 osôb, kde vás obslúžia s ponukou jedál z reštaurácie, ktorá sa nachádza v rovnakej budove ako bar, len na prízemí. Pripravia vám aj rumové či iné degustácie. Prekvapíte chuťové poháriky a domov odídete podkutí novými vedomosťami a hlavne zážitkami. Organizujú tu aj rozlúčky so slobodou či oslavy s priateľmi.

Svojich „štamgastov“ si, rovnako ako reštaurácia, získal aj nový bar. Personál sme nezaskočili, ale riadne prevetrali. Pôsobivé bolo to, že dokonale poznali ponuku baru. I preto vám dokážu priniesť drink na aký máte chuť a hoci ste to predtým ani len netušili. Tak by to malo byť, no nie?

Pohodlne sa usadíme a vychutnávame si všetko, čo nám priestor baru ponúka. Apropo, počas leta je to obzvlášť osviežujúce. Veď poďte to skúsiť aj vy.

Forhaus Bar & Rooftop nájdete aj na Instagrame.

Celý článok nájdete na kávičkári.sk

Dátum publikovania:

04.07.2023

Kategória článku:

Novinky

zdieľať článok

Kontakt

Máte otázky? Kontaktujte nás

Reštaurácia

Time icon

Pon-Štv
Piatok
Sobota
Nedeľa

- 09:00 - 23:00
- 09:00 - 23:00
- 09:00 - 23:30
- 09:00 - 22:30

Bar & Rooftop

Time icon

Pon-Štv
Piatok
Sobota
Nedeľa

- 08:00 - 00:00
- 08:00 - 01:00
- 08:00 - 01:00
- 09:00 - 22:00

Kde sa nachádzame?

Kapitulská 28,
917 01, Trnava

navigovať